A hetedik számla és híradás

Egy apróbb tétel, a hetedik számla szintén egy matracvédő, mert a múltkor csak hetet sikerült Orsinak beszereznie az eredetileg tervezett nyolcból, ismét 3990 Ft értékben.

Kicsit beütött a nyár, nehézkesebben megy a pénzköltés, és volt némi probléma is (a füzetpénzek beérkezése sem bizonyult simának, még mindig vannak hátralékok), de folyamatosan egyeztetünk a kórházakkal és remélhetőleg hamarosan az utolsó forintokat is rájuk költhetjük.

Egy kisebb "csapást" szenvedett el a költségvetésünk. Az egyik füzetrendelésnél körbeujjongott 80.000 Ft-os plusztámogatásról sajnos nemrég kiderült, hogy a támogatónk bankja tévedésből hozzánk könyvelt el és utalt át egy nem nekünk szánt tételt is (a bank hibázott, a támogató megfelelően töltötte ki az adatokat). Természetesen a pénzét visszautaltuk. Ennek megfelelően viszont korrigálni kényszerültünk az adatokat és átszámoltuk a terveket is.

Miskolcon úgy néz ki, a babarészleg átépítésénél egy üvegfal beépítéséhez szeretnék a megmaradt pénzt felhasználni, csak megoldási módot keresünk rá, hogy meg tudják osztani a költséget számlaképesre. A Péterfyben a nővérek elhasználódott ruházatán tudunk majd segíteni, itt is megrendelésről folyik az egyeztetés.

 

;